№ 178 від 2 грудня 2010 р.

Директорам позашкільних
навчальних закладів

Директорам загальноосвітніх
навчальних закладів

Про проведення національного етапу
Міжнародної Олімпіади екологічних
проектів INEPOEuroasia - 2011

Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді (НЕНЦ) Міністерства освіти і науки України у 2010 р. виступає у ролі організатора національного етапу Міжнародної Олімпіади екологічних проектів INEPOEuroasia - 2011 в Україні (умови участі у Олімпіаді додаються).

Олімпіада проходить по 4-х категоріях:

 1. навколишнє середовище;
 2. проектно - конструкторські роботи;
 3. енергетика;
 4. соціологія, що стосується вирішення екологічних проблем та пошуку вирішення цих проблем.

До участі в Олімпіаді запрошуються учні 9-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів.

Для участі у національному етапі Олімпіади необхідно до 10 січня 2011 року надіслати тези проекту (українською та англійською мовами) за електронною адресою: nenc@nenc.gov.ua з темою повідомлення «Конкурс INEPO__(категорія)_(прізвище)».

За підсумками національного етапу два кращих авторських проекта (індивідуальні або командні роботи) отримають право представляти Україну у Міжнародній Олімпіаді екологічних проектів INEPOEuroasia, що відбудеться 6-11 квітня 2011 року в місті Баку.

Детальна інформація про умови участі у Олімпіаді на сайті: www.nenc.gov.ua, http://www.inepo-euroasia.com/ За додатковою інформацією звертатися за телефонами: (044) 430-02-60, 430-04-91. Адреса оргкомітету: 04074, м. Київ, вул. Вишгородська, 19, Національний еколого-натуралістичний центр.

Директор НЕНЦ В. В. Вербицький

 

Додаток до листа НЕНЦ
№ від 2.12.2010 р.

Затверджено
Директор НЕНЦ
В.В. Вербицький
«2» 12. 2010р.
Погоджено на
методичній раді НЕНЦ

Умови проведення
Національного етапу Міжнародної Олімпіади екологічних проектів INEPOEurоasia та участі української команди у Міжнародній Олімпіаді екологічних проектів INEPOEurоasia-2011.

Загальна інформація

INEPOEUROASIA - Міжнародна олімпіада екологічних проектів. У 2010 році учасниками Олімпіади стали 178 учнів із 33 країн світу.

Основна мета Олімпіади - екологічна освіта і виховання учнівської молоді, об'єднання зусиль громадськості задля охорони навколишнього середовища.

На Міжнародній Олімпіаді екологічних проектів INEPOEurоasia представлено 4 категорії:

 1. навколишнє середовище;
 2. проектно - конструкторські роботи;
 3. енергетика;
 4. соціологія, що стосується вирішення екологічних проблем та пошуку вирішення цих проблем.

Учасники Олімпіади

До участі в Олімпіаді запрошуються учні загальноосвітніх, професійно-технічних і позашкільних навчальних закладів віком від 13 до 18 років включно (9-11 класи).

Організація національного етапу Міжнародної Олімпіади екологічних проектів INEPOEurоasia покладається на Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді МОН України.

Національний етап Олімпіади пройде у вигляді заочного відбіркового туру, протягом якого організаційним комітетом визначаються учасники, які отримають право представляти Україну на Міжнародній Олімпіаді екологічних проектів INEPOEurоasia, яка відбудеться 6-11 квітня 2011 року в місті Баку.

Відбір проектів на Олімпіаду проводитиметься на підставі тез. Тези подаються не більше 2 сторінок українською та англійською мовами. Тези надсилаються за електронною адресою: nenc@nenc.gov.ua з темою повідомлення «INEPO _(категорія)_(прізвище)». Остання дата подання робіт 10 січня 2011 року.

На підставі поданих матеріалів конкурсне журі проведе відбір учасників фінального етапу Олімпіади.

Результати відбору щодо участі в Олімпіаді будуть оприлюднені до 25 січня 2011 р. на сайті НЕНЦ: http://nenc.gov.ua.

Вимоги до наукових проектів

Наукові проекти, подані для участі в Олімпіаді, мають бути виконані учнями протягом 2010-2011 років індивідуально або у складі команди (2-3 дослідники, які працювали над спільною темою проекту).

Принципова вимога наукового журі Олімпіади полягає в тому, що робота повинна бути нереферативною і містити елемент новизни. Дослідження може мати теоретичний характер, може бути описом експерименту, технічним описом інженерного проекту, інноваційною комп'ютерною програмою.

Учням, які за рекомендацією наукового журі національного етапу Олімпіади будуть рекомендовані до участі у фіналі Міжнародної Олімпіади необхідно підготувати на англійській мові повний варіант статті своєї наукової роботи.

Наукові дослідження, презентовані на Олімпіаді, мають бути проведені учнями самостійно за наявності наукового керівника - кваліфікованого фахівця в даній галузі (вчителя, науковця).

Вимоги до тез

Структура тез:

Текст тез не повинен перевищувати двох сторінок формату A4, проте це не є обмеженням. Слід лише пам'ятати, що тези

 1. не повинні містити докладних доказів / опису процедури дослідження;
 2. мають давати чітке уявлення про проведене дослідження.

Критерії оцінювання наукових проектів

1. Наукова частина:

2. Внесок результатів дослідження в розвиток навколишнього середовища (25 балів).

3. Оригінальність виділеної ідеї (25 балів).

4. Доцільність результатів (20 балів).

Загальна кількість балів: 100

Оформлення стендів

Стенди будуть надані Координаційним центром INEPO. Розміри стенду: верхня частина-125x25 cm, розмір основної частини-125x100 cm. Розмір столу: 125x35.

Вимоги до оформлення постерів:

Стенд має містити такі розділи:

Не допускається розміщувати на стенді особисті відомості про учасника Олімпіади, інформацію про наукового керівника та навчальний заклад, де проводилося дослідження.
На протязі виставки все необхідне обладнання для представлення проектів буде надано Координаційним центром. Матеріали проекту привозяться учасником.

Фінансування

Організатори Міжнародної Олімпіади екологічних проектів INEPOEurоasia забезпечують проживання та харчування учасникам Конкурсу.

На попередню сторінку

English   Español   Русский   Français   Deutsch   اللغة العربية‎‎   汉语
Міністерство освіти і науки України
Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді
04074, м. Київ, вул. Вишгородська, 19
тел.: 430-02-60, факс.: 430-02-60
e-mail: nenc@nenc.gov.ua

Вгору

Powered by Etomite CMS.