«16» грудня 2010р. № 186

Директорам позашкільних навчальних закладів
Директорам загальноосвітніх навчальних закладів

Про проведення Всеукраїнського конкурсу
дитячого малюнку «Зоологічна галерея»

На виконання Державної цільової програми розвитку позашкільної освіти на період до 2014 року (постанова Кабінету Міністрів України №785 від 27.11.2010) та з метою активізації роботи з учнівською молоддю щодо вирішення екологічних і природоохоронних проблем, залучення її до активної природоохоронної діяльності, формування екологічної свідомості та дбайливого ставлення до природи Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді з 2011р. проводить Всеукраїнський конкурс дитячого малюнку «Зоологічна галерея» (далі - Конкурс). Умови Конкурсу додаються (додаток 1).

Мета Конкурсу - виховання ціннісного ставлення до біорізноманіття свого регіону, розвиток образного мислення і емоційної чуйності та розкриття творчих здібностей та художнього смаку підростаючого покоління.

До участі в Конкурсі запрошуються учні 7-9 класів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів України.

Конкурс проводиться в заочному форматі.

Кількість робіт від автора чи колективу - два малюнки (на першому - намалювати птахів або ссавців, які мешкають на території регіону; на другому - представників різних зоогеографічних областей світу).

Просимо інформацію про Всеукраїнський конкурс дитячого малюнку «Зоологічна галерея» довести до відома керівників, педагогічних працівників та учнів загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів.

Роботи учасників Конкурсу надсилаються на адресу НЕНЦ до 15 квітня поточного року (з поміткою «Зоологічна галерея»).

Координатор Конкурсу - Жестерьова Валентина Миколаївна, електронна адреса: valentina@nenc.gov.ua. Для довідок: тел. (044) 430-02-60,430-04-91.

Адреса оргкомітету: 04074, м. Київ, вул. Вишгородська, 19, Національний еколого-натуралістичний центр (лабораторія зоології ).

 

Директор НЕНЦ В. В. Вербицький

На попередню сторінку

English   Español   Русский   Français   Deutsch    اللغة العربية‎‎   汉语
Міністерство освіти і науки України
Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді
04074, м. Київ, вул. Вишгородська, 19
тел.: 430-02-60, факс.: 430-02-60
e-mail: nenc@nenc.gov.ua

Вгору

Powered by Etomite CMS.